Fransız Liseleri Öğrencilerine Fransızca Destek Dersleri

Paris Seine nehrinde bir kopru ve ona dogru ilerleyen bir gezi teknesi

Tüm Fransız Liselerinin öğrencilerini, konularında uzman, tecrübeli Fransızca öğretmenlerimiz ile çalışmaya davet ediyoruz. Eğer bir Fransız Lisesinde eğitim görüyor, Fransızca notunuzu yükseltme hedefindeyseniz kendinize aşağıdaki soruları sormanız sizi hem zaman hem de enerji kaybından koruyacaktır: 

  1. Öğretmenim, daha önce Saint-Joseph Fransız Lisesi ve Notre Dame de Sion Fransız Lisesi gibi köklü kurumlarda FRANSIZCA ÖĞRETMENİ olarak çalıştı mı?
  2. Öğretmenim, evrak ve deneyim anlamında gerçekten donanımlı mı? 
  3. Öğretmenim, sadece Türkiye’de değil, Türkiye sınırları dışında da, örneğin Kanada’da resmi kurumlarda çalışabilme yeterliğinde bir FRANSIZCA ÖĞRETMENİ mi? Mesleğini yurtdışında dahi sürdürebilecek belgelere sahip mi?

Yukarıdaki soruların tamamına “EVET” cevabı verebiliyorsanız, doğru adrestesiniz. Yukarıdaki soruların tamamına “EVET” cevabı verebiliyorsanız, doğru adrestesiniz.

Aksi takdirde, Fransızca öğretmeni arayışınızda size yardımcı olabilecek olan Mert Yarangümelioğlu ile iletişime geçmelisiniz. Türkiye’nin yanı sıra uluslararası alanda da deneyimli bir eğitimci ile çalışarak Fransızca becerilerinizi geliştirmeye başlayın!

Öğrencilerine eğitim desteği verdiğimiz Fransız liseleri ve Fransız okulları

Frankofon Eğitim, eğitimde kalite ve başarıyı bir araya getirerek Fransız liseleri ve okullarındaki öğrencilerin başarı düzeyini artırmaktadır.Profesyonel öğretmen kadromuz, sunduğumuz kapsamlı eğitim desteği ile öğrencilere özelleştirilmiş öğrenme deneyimleri sunarak akademik hedeflere ulaşmalarına destek olmaktadır.