GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ İÇ SINAVI HAZIRLIK DERSLERİ

Galatasaray Üniversitesi (GSÜ) İç Sınavında farkı yakalayın!

Galatasaray Üniversitesi İç Sınavında fark yaratan sorular Fransızca sorularıdır. Fransızca dersi soruları dışında diğer derslerin konuları ÖSYM sınav konuları ile paraleldir. Dolayısıyla, üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler, GSÜ İç Sınavına da otomatik olarak hazırlanmaktadırlar. Hem zaman, hem de enerji kaybetmemek için, Galatasaray Üniversitesi İç Sınavına hazırlanıyorsanız kendinize aşağıdaki soruları sormalısınız: 

  1. Beni sınava hazırlayan kişinin öğrencileri önceki yıllarda yapılan sınavlarda %100 başarılı oldular mı?
  2. Beni sınava hazırlayan kişi, Galatasaray Üniversitesi İç Sınavı hakkında bir uzman mı?
  3. Beni sınava hazırlayan kişi, daha önce Saint-Joseph Fransız Lisesi ve Notre Dame de Sion Fransız Lisesi gibi köklü kurumlarda FRANSIZCA ÖĞRETMENİ olarak çalıştı mı?
  4. Beni sınava hazırlayan kişi, hayatımın belki de bu en yoğun döneminde, evimin konforunda, yerimi hiç değiştirmeden, trafikte zaman kaybetmeden, benim belirleyeceğim gün ve saatte ders anlatma vaadinde bulunuyor mu?
  5. Beni sınava hazırlayan kişi, evrak ve deneyim anlamında gerçekten donanımlı mı? 

Yukarıdaki soruların tamamına “EVET” cevabı verebiliyorsanız, doğru adrestesiniz. Aksi takdirde, geleceğinizi etkileyebilecek bu yolda doğru adımı atmak için hemen Fransızca Öğretmeni, Mert Yarangümelioğlu ile temasa geçmelisiniz. Unutmayın; GSÜ İç Sınavı’nda KİLİT Fransızca dil sorularıdır.